Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Batu tarım 2009 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Teknik Sulama , çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Tarım, Peyzaj, Otomatik Sulama, Halk Sağlığı, Ar-Ge Medya Sektörlerinde faaliyet gösteren Teknik Sulama 3 şirketi ve 18 kişiyi aşkın çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Teknik Sulama ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak Teknik Sulama dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Batu Tarım Tarımda GENTA – OLİGRO – TARIMIX – VİLMORİN Halk Sağlığında BAYER – CHRYSAMED – EXPEL – SYNGENTA Otomatik Sulama Sistemlerinde RAİN BİRD – EVCİ PLASTİK – ÜZÜMCÜ – SENKRON – HUNTER Firmaları ile iş birliği içinde olup kusursuz hizmet vermek amacıyla bütün imkanlarıyla seferber olmaktadır.

· BATU TARIM

· BATU HAŞERE İLAÇLAMA DEZENFEKSİYON

· TEKNİK SULAMA SİSTEMLERİ

· FİDANCILAR.COM

· BATU TOHUM VE GÜBRE

Olmak Üzere 5 Firmadan Oluşup Sektörde Lider Firma Olma Yolunda İlerlemektedir

c yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Teknik Sulama, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Teknik Sulama sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Teknik Sulama, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Batu Tarım standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Firmamız yaratıcı düşünme becerisiyle özgün alanlar tasarlayan, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla çalışmaktadır. İstediğiniz alanı tasarlayarak uygulamaya koymak firmamız için profesyonelce yapılan işlerin başında gelir.,

Mevcut projelerinizin yada tarafımızdan planlanan projelere teknik danışmanlık hizmeti ve bakım hizmeti verilmektedir..

Danışmanlık hizmetleri başında peyzaj teknik ve genel şartname hazırlanması, peyzaj keşif ve metraj çalışmaları, peyzaj bütçe hazırlığı, peyzaj bütçe yönetimi ve kontrolü, peyzaj kesin hesap kontrolü gibi çalışmalar gelmektedir.

Tasarım ayrıcalığı olan siz müşterilerimize yaşayan bir dış mekan tasarlayıp hayata geçiriyoruz. Planlama ve uygulama aşamaları yapılmış olan bu alanların devamlılığı ve sürdürebilirliği için her türlü danışmanlık hizmetlerini uzman ekibimiz tarafından sizlere sunuyoruz