Damla sulama sistemi nedir?
Damla sulama, tarımsal sulamada kullanılmak üzere geliştirilmiş olan bir yöntemdir. Sulama suyunun, filtre edilerek süzüldükten sonra, eriyebilir gübre ve/veya gübresiz olarak toprak yüzeyine veya içine damlalar halinde verilmesine damla sulama denir.
Damla sulama, toprak yüzeyine veya yüzeyin hemen altına yerleştirilen küçük çaplı damlatıcılaryardımıyla arıtılmış suyu toprak yüzeyine veya içerisine veren bir sistemdir. Bu sistemde su damlama borularıyla her bitkinin etkili kök derinliğine kadar götürülmektedir.
Öte yandan damla sulama sistemi sayesinde bitkilere verilecek gübreler ve kimyasallar da sulama suyu ile birlikte verilebilmektedir. Damla sulama sistemi kısaca, bitkinin ihtiyaç duyduğu su ve besin maddesi miktarını optimum seviyede tutmaktadır.

Harika bir bahçenin başlangıcı
arka bahçeden mi yoksa ön bahçeden mi bahsettiğimizden bağımsız olarak , yapı ile başlar. İstinat duvarları, teraslar, dış mekan şömineleri ve yürüyüş yolları inşa ediyoruz. Sadece piyasadaki en kaliteli malzemeleri ve en iyi işçiliğimizi kullanarak, kalıcı olması garantili bir şey inşa edeceğiz. Hedeflerinizi açıkça anladığımızdan emin olmak için sizinle birlikte çalışacağız.
PEYZAJINIZI GELİŞTİRMEK İÇİN FANTASTİK YOL
Peyzaj bölümümüz, peyzajın tüm aşamalarında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve müşteri odaklı yaklaşımımız peyzaj deneyimini tam da böyle bir deneyim haline getirmektedir. Müşterilerimizin işe girdikleri andan işin sonuna kadar orada olmalarını, böylece onların da girebilmelerini istiyoruz.

SADECE EN YÜKSEK KALİTE ÜRÜNLERİ
Mülkünüzün büyük bir yatırım olduğunu anlıyoruz ve müşterilerimizin orada mülk için hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaları için orada olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Profesyonel kadromuz, yeni inşaat peyzajından, yüz bakımı gerektiren mevcut manzaralara kadar yardımcı olmaktadır.